Задати питання
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

 

 

ОХОРОНА І СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Охорона і супровід вантажів є одним з напрямків діяльності нашої Асоціації. Наші охоронці забезпечать безпеку Вашого вантажу при його транспортуванні по території України. Нами накопичено багатий досвід охорони як автомобільних, так і залізничних перевезень. Супровід вантажів забезпечується охоронцями які отримали спеціальну підготовку. Під час супроводу вантажів наші співробітники оснащуються всім необхідним для виконання завдання спорядженням. До моменту відправки розробляється оптимальний маршрут слідування з урахуванням розташування постів ДАІ, автосервісів, АЗС, населених пунктів, стоянок або станцій і т.д. Пишеться детальна інструкція по охороні супроводжуваного вантажу від моменту прийому матеріальних цінностей під охорону до моменту їх здачі.

Прейскурант на послуги з супроводження та охорони вантажів:

Вантажі, які перевозяться залізничним транспортом
Територією України 15 грн. за одного чол. за 1 км

Охорона і супровід вантажу, який перевозиться автомобільним транспортом з використанням автомобіля супроводу, які надає замовник:
Територією України 20 грн. за одного чол. за 1 км.
Додатково оплачується доставка охорони до місця прийому вантажу і їх проживання (в т.ч. Харчування).

З використанням машин супроводу і екіпажу (водій, 2 охоронця), які надає виконавець, вартість супроводу однією машиною становить:
Територією України 20 грн. за один машино / кілометр за 1 охоронця, водія.
Оренда автомобіля за добу 300 грн.
Додатково оплачується вартість бензину.