Задати питання
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

 

 

Особистий охоронець

Вам потрібен особистий охоронець, але його навички повинні відповідати посади? Ви можете сміливо телефонувати в асоціацію охоронно-юридичних фірм України «Паладин» прямо зараз, так як ми можемо запропонувати надійні послуги спеціально навченого досвідченої людини, яка стане Вашим особистим охоронцем.

Особистий охоронецьЧим серйозніша у людини робота, тим більше небезпек він очікує для себе. Зважаючи на це ми можемо запропонувати супровід професіоналів, які забезпечать своєю присутністю повний спокій, впевненість і безпеку. У пріоритеті агента - життя клієнта і його близьких. Він не тільки має швидку реакцію, але також високим інтелектом. Завдяки спеціальному навчанню, військової підготовки, багатому досвіду і чітким умовам договору особисті охоронці від «Паладіна» в повній мірі відповідають за Ваше життя. Ми працюємо в рамках законодавства України і оперативно запобігаємо небезпечні ситуації, ніж виправляємо те, що сталося.

Крім послуг особистих охоронців Ви можете звернутися до нас по допомогу в іншій області охоронної сфери. Ми пропонуємо установку охоронних систем будинку і на робочому місці замовника. Також у Вас є можливість замовити послуги водія або роботу з поліграфом. Всі люди, які працюють в асоціації, мають ліцензію або належну освіту. Перш, ніж приступити до роботи, охоронець особового складу укладає з Вами детальний договір, в якому обговорюються найважливіші умови.

Ви можете дізнатися більше про переваги роботи з нами на офіційному сайті «Паладин». Наші співробітники не тільки описали пріоритети фірм, які складаються в асоціації, але також і актуальну вартість послуг, якщо Вам необхідний особистий охоронець. Телефонуйте нам і уточнюйте подробиці.

 У Вас є можливість звернутися до нас за короткостроковій послугою, якщо Ви приїхали в Україну у службових справах. Незважаючи на демократичність цін, надійність наших охоронців особового складу незмінна. Ми рекомендуємо ознайомитися з повним спектром охоронних та юридичних послуг, які надає наша організація.