Задати питання
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

 

 

ОХОРОННІ СИСТЕМИ

Маємо честь запропонувати Вашій увазі інформацію про наших партнерів, науково-виробничій фірмі «ДФ-АГ», які не один рік тісно співпрацюють з нами в питаннях створення охоронних систем.

 • ОХОРОННІ СИСТЕМИКомплексне вирішення питань з проектування та оснащення офісів підприємств різних форм власності технічними засобами охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу.
 • Оснащення комплексними системами безпеки автомобільних газових наповнювальних компресорних станцій (АГНКС).
 • Устаткування технічними засобами безпеки об'єктів Державної прикордонної служби України.
 • Оснащення Технічними засобами постів прикордонного паспортного контролю.
 • Комплексний технічний захист серверних приміщень банків.
 • Розробка технічних систем безпеки будівель посольств України за кордоном.
 • Розробка оперативної експертної системи дистанційного радіаційно-теплового контролю великих територій і об'єктів із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

Основні проекти, що виконуються в даний час:

 1. Устаткування технічними засобами безпеки об'єктів Державної прикордонної служби України.
 2. Розробка і оснащення технічними системами безпеки будівель посольств України за кордоном.
 3. Комплексне вирішення питань з проектування та оснащення офісів підприємств різних форм власності технічними засобами охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу.
 4. Оснащення спеціальними системами контролю мостів м.Києва з передачею інформації на централізований пульт охорони.

У тому числі міжнародні проекти:

 1. Оборудование техническими средствами безопасностиУ серпні 2004 року «ДФ-АГ» перемогла в Європейському тендері і реалізувала проект технічного співробітництва МАГАТЕ UKR 0008-003-0035 Strengthening Security of Nuclear Materials, в рамках якого створено нові лабораторії з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів.
 2. Пілотний проект на базі аеропорту "Бориспіль", пов'язаний з оснащенням пунктів пропуску через кордон засобами контролю паспортів, впізнання особи і відбитків пальців обладнанням фірми "Bundesdruckerei".
 3. Розроблено для відповідних комісій Євросоюзу два пілотних проекти по оснащенню технічними засобами українсько-молдовського кордону.

Науково-виробнича фірма "ДФ-АГ" є офіційним проект - партнером "ВОSСН Sicherheitssysteme Gmbh", уповноважена представляти фірми "Simens", "Elbit systems", "Infratec".

"НПФ" ДФ-АГ "має спеціальний дозвіл на ведення діяльності, пов'язаної з державною таємницею та ліцензію головного управління Державної пожежної охорони МВС України на проектування, монтаж і технічне обслуговування засобів протипожежного захисту.