Задати питання
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

 

 

Охорона приватних будинків вахта


Наша Асоціація охоронно-юридичних фірм «Паладин» пропонує свої послуги охорони приватних будинків вахтами для жителів України.

Охорона приватних будинків вахтаВсі наші співробітники мають великий життєвий досвід, в минулому забезпечували економічну безпеку України і пройшли підготовку усилових структурах. У нашому штаті працюють також аналітики і психологи, чия діяльність орієнтована на зведення будь-яких стресів і ризиків клієнта до мінімуму. Завдяки серйозному ставленню до роботи, охоронні компанії Асоціації «Паладин» ставали лауреатами міжнародного рейтингу НБР, а клієнти дають позитивні відгуки і рекомендують наші послуги з охорони приватних будинків вахтами іншим.

Телефонуйте за номером, якщо Ви відчуваєте, що Вам потрібна охорона приватних будинків. Вахта може складатися не менше, ніж з двох осіб. У вартість послуги входить оплата форми, обмундирування, з'ясування причин вже завданої шкоди замовнику та оперативний виїзд групи швидкого реагування на об'єкт.


Всі послуги охорони вахтами приватних будинків вказані на сайті нашої Асоціації. У комплекс послуг входить погодинна оплата постів охорони, супровід як в межах Києва, так і всією Україною, а також використання наших машин для супроводу декількома людьми з вахти з охорони приватних будинків. Всі наші співробітники проходять психологічну та фізичну підготовку для того, щоб ідеально справлятися зі своєю роботою. Ми вважаємо своїм обов'язком взяти на себе всі занепокоєння замовника з приводу своєї безпеки, тому працюємо цілодобово.

Вам потрібна термінова охорона приватних будинків (вахта)? Ми готові надати Вам наші послуги і запропонувати знижки на окремі послуги. Телефонуйте за номером і уточнюйте деталі.