Задати питання
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

 

 

Охоронець ціна

Якщо у від'їзді Вам необхідний охоронець, ціна послуги відходить на другий план. Найважливіший фактор вибору агентства полягає в досвіді людини, якій Ви довіряєте своє життя. Незважаючи на те, що в багатьох країнах легалізують носіння зброї, а дресура досягла нових вершин в підготовці собак, людина викликає більше довіри і володіє спеціальними навичками для усунення небезпеки.

Охоронець цінаВи можете відчувати себе вільно в будь-якій обстановці, коли поруч йде Ваш особистий охоронець. Ціни на його послуги можуть відрізнятися в залежності від його здібностей і організації, яку він представляє. Однак в асоціації охоронно-юридичних фірм України «Паладiн» працюють тільки професіонали. Ваша охорона - не просто людина, це чуйний психолог, наглядова агент з швидкою реакцією і високим інтелектом. Він готовий запобігти нападу і забезпечити безпеку в будь-який час дня і ночі.

Наша асоціація існує з 1991-го року і до нас звертаються не тільки бізнесмени міжнародного рівня, але також представники сфери шоу-бізнесу, артисти, медійні особистості та інші приватні особи. У пріоритеті охоронця, ціни на послуги якого вказані на нашому офіційному сайті, Ваше життя і безпеку близьких Вам людей. Ми працюємо відповідно до закону України.

Дізнавайтеся більше про умови укладення контракту з нашою організацією. Якщо Вам потрібен оперативний охоронець, ціна його послуг вказана як на тривалий, так і на короткостроковий період. Телефонуйте нам за телефоном, щоб обговорити деталі і юридичні питання.

Також ми надаємо й інші охоронні послуги. У нас можна замовити установку охоронної системи, абонентське обслуговування та багато іншого, крім охоронця. Актуальні ціни послуг наших співробітників регулярно оновлюються на офіційному сайті організації.